1. Home
  2. /
  3. Menu boardy

Menu boardy

Menu board dla restauracji – cyfrowe ekrany z menu

Rosnąca popularność ekranów dla restauracji

Efektowna prezentacja oferowanych dań to sprawdzony sposób na przyciągnięcie klientów do punktu gastronomicznego. Estetyczne grafiki nie tylko przedstawiają ofertę produktową, lecz także pobudzają apetyt i zapadają w pamięć. Z tego względu coraz większą popularnością cieszy się cyfrowy menuboard – elektroniczna karta dań zaprezentowana na monitorach w restauracji.

Czym jest jednak wspomniany cyfrowy menu board? Jest to najczęściej kilka ekranów zawieszonych na ścianie obok siebie. Zadaniem takiej instalacji jest atrakcyjne pokazanie oferty produktowej danego lokalu gastronomicznego.

Wygoda w zarządzaniu wyświetlanymi treściami

W Promedio możemy zaprojektować i wykonać elektroniczne menu boardy dla Twojego lokalu gastronomicznego. Wyróżnia je możliwość zdalnego zarządzania treścią na ekranie oraz możliwość sezonowej wymiany promowanych produktów i godzin pracy urządzeń. Prostota obsługi panelu administracyjnego pozwala również wykorzystać monitory do restauracji w planowaniu akcji promocyjnych.

Nowoczesna technologia w służbie promocji oferty

Cyfrowy menuboard to również świetny sposób na promowanie konkretnych pozycji z karty. Atrakcyjna wizualnie prezentacja pozwoli Ci zwrócić uwagę klienta na dania ukazywane na monitorze, pobudzając apetyt – i zwiększając sprzedaż! Elektroniczne prezentacje dzięki elastyczności pozwolą Ci stworzyć wszechstronną kampanię marketingową, w której przekaz będzie automatycznie zmieniał się wraz z porami dnia.

Cyfrowy menu board

Świetny dla restauracji szybkiej obsługi, w której menu zmienia się wraz z porami dnia i roku. Elektroniczną prezentacją możesz sterować zdalnie, nawet z poziomu przeglądarki — np. za pomocą programu Samsung MagicINFO.

Maksymalizuj przychody

Zapomnij o wydatkach na drukowanie kart dań i materiałów reklamowych – postaw na rozwiązania cyfrowe, które pozwolą Ci wykorzystać nowoczesne techniki marketingowe i zwiększyć sprzedaż.

Najlepsza jakość ekranów

Oferta monitorów reklamowych dla restauracji Promedio to gwarancja niezawodności, wysokich rozdzielczości i innowacyjnego oprogramowania.

Dlaczego warto postawić na cyfrowe menu boardy?

Przede wszystkim dlatego, że przyciągną do lokalu gastronomicznego więcej klientów i ułatwią sprzedaż produktów na których Ci zależy. To jednak nie koniec ich wyjątkowych zalet.

  • prezentacja oferty — twórz przekaz, który pobudza apetyt! Piękne zdjęcia zachęcają do składania zamówień, a przejrzyste informacje w elektronicznym menu ułatwiają wybór;
  • łatwość obsługi — szybkie aktualizacje treści wyświetlanych na monitorach ułatwiają tworzenie cyfrowych kampanii reklamowych przy niewielkim nakładzie pracy;
  • oszczędność i ekologia – jednorazowa inwestycja w menu boardy zastępuje zamawianie stosów tradycyjnych materiałów reklamowych przy każdej zmianie karty;
  • efektywna sprzedaż — atrakcyjna prezentacja nowości i wysokomarżowych produktów zwiększa szanse na ich szybkie wypromowanie.

 

Elektroniczna karta dań w formie prezentacji graficznej na monitorze to innowacyjne rozwiązanie, które wyróżnia wiele zalet. Jeśli chcesz zaprosić nowoczesne technologie do swojej restauracji, skontaktuj się z Promedio – pomożemy Ci w modernizacji Twojej gastronomii!

Sprawdź jakie rozwiązania oferujemy według branży