1. Home
  2. /
  3. Ekrany witrynowe

Ekrany witrynowe

Doradzimy i dostarczymy dla Ciebie urządzenie dostosowane do Twoich potrzeb.

Ekrany witrynowe to obecnie nieodłączny element nowoczesnych witryn sklepowych. Takie monitory stosowane są w przestrzeniach, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji. Atrakcyjna forma wizualizacji oferty przewyższa tradycyjne formy reklamy, przyciągając uwagę i angażując odbiorców jak nigdy dotąd.

Monitory witrynowe zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą jakość obrazu nawet przy bezpośrednim nasłonecznieniu. Wyróżniają się smukłą i elegancką konstrukcją, która podkreśla nowoczesność. Zachwycają łatwą oraz intuicyjną obsługą.

Ekrany reklamowe to niepowtarzalna szansa zaistnienia na rynku jako firma idąca z duchem czasu. Ułatwiają klientom dokonywanie możliwie najlepszych wyborów zakupowych. Dzięki temu gwarantują satysfakcję oraz zachęcają do ponownego skorzystania z oferty w przyszłości. Prezentują aktywne promocje oraz dostępne produkty lub usługi z doskonałą widocznością. Cechuje je niezawodność w każdych warunkach oświetleniowych.

Wysoka efektywność energetyczna

Markowe monitory odznaczają się wysoką sprawnością energetyczną, dzięki czemu umożliwiają prezentację treści z jasnością 4000 nitów bez generowania dużych kosztów.

Inteligentna kontrola jasności

Jasność ekranu jest automatycznie regulowana w zależności od światła otoczenia. W słoneczny dzień staje się on jaśniejszy, aby był lepiej widoczny, gdy natomiast robi się ciemno, on również ciemnieje, aby oszczędzać energię.

Przyciąganie uwagi klientów

Ekrany witrynowe wyświetlają wyraźne i jasne obrazy, które przyciągają uwagę widzów, angażując ich i sprawiając, że częściej decydują się oni wejść do sklepu i dokonać zakupu.

Renomowane firmy

Oferujemy ekrany witrynowe tylko renomowanych firm, wyposażone w matryce o jasności do 4000 nitów i przystosowane do pracy 24h/7 w pozycji poziomej lub pionowej. Urządzenia objęte są 3- letnią gwarancją.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze monitorów, uchwytów, oprogramowania do zarządzania treścią oraz instalacji sprzętu.

Sprawdź jakie rozwiązania oferujemy według branży