1. Home
  2. /
  3. Instalacje AV

Instalacje AV

projektory NEC w sali konferencyjnej

Systemy Audio-Video

Systemy Audio-Video to obecnie zbiór niezbędnych rozwiązań audiowizualnych, bez których trudno sobie dzisiaj wyobrazić profesjonalnie działającą firmę czy instytucję użytku publicznego. Profesjonalne systemy audiowizualne charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i ergonomią w użytkowaniu. W skład kompletnego rozwiązania wchodzą nośniki obrazu cyfrowego oraz dźwięku, ale co równie istotne elementy sterująco-kontrolne, które w połączeniu z dbałością o estetykę tworzą wyjątkowe środowisko pracy.

Projekcja

Do projekcji wideo proponujemy Państwu profesjonalne projektory firmy NEC i Panasonic pracujące w technologiach LCD i DLP w szerokim zakresie dostępnych jasności od 3800 do 20500 Ansi. Projektory wyposażone są w szeroką gamę portów wejściowych (HDMI, DP, VGA, LAN, USB), dzięki czemu możliwe jest korzystanie z dowolnych źródeł sygnału. Uzupełnieniem projekcji są rozwijane elektrycznie ekrany firmy Kauber i Avtek montowane na ścianie lub w suficie podwieszanym.

 

Projektor NEC PA Series Laser Porjectors w muzeum

Bezprzewodowe share’owanie obrazu.

BARCO ClickShare wprowadza nową jakość do sal konferencyjnych, gdzie każdy ma możliwość podzielenia się swoimi informacjami i pomysłami. Nawet do ośmiu osób jednocześnie. Usprawniona w ten sposób współpraca zmieni dynamikę i produktywność spotkań na zawsze. Wystarczy BARCO ClickShare Button podłączony do USB komputera lub darmowa aplikacja ClickShare dla iOS i Android i unikasz nieestetycznej plątaniny kabli często widzianych w salach konferencyjnych. Aby przyłączyć się do prezentacji nie jest wymagany jakikolwiek adapter lub port, tak jest nie musisz nosić dodatkowych przewodów lub szperać pod stołem w poszukiwaniu przyłącza. Bez kabli, bez zbędnych konfiguracji masz więcej czasu na lepszą prezentację.

Nagłośnienie

Do nagłośnienia sal wykorzystujemy systemy składające się z mikserów audio oraz wzmacniaczy. Do wyboru mamy szeroki zakres głośników sufitowych jak i kolumn naściennych, a także outdoor’owych. Sale konferencyjne wyposażamy w mikrofony bezprzewodowe wraz z eliminatorem sprzężeń akustycznych jak i cały system anten odbiorczych.

Ponad 12 letnie doświadczenie w realizowaniu projektów AV

Realizujemy projekty od prostych salek meetingowych po wielkometrażowe powierzchnie konferencyjne

Szeroki wachlarz dostępnych urządzeń i stosowanych technologii

Wideokonferencje

Nieodzowną częścią wszystkich współczesnych systemów AV są obecnie zestawy wideokonferencyjne. Jako autoryzowany partner proponujemy Państwu dedykowane systemy firm Yealink i Poly, które posiadają wiodące rozwiązania dla platform Teams i Zoom. Innowacyjne terminale oferują wideokonferencje 4K, zaprojektowane specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw, aby znaleźć doskonałą równowagę pomiędzy wysoką jakością, łatwością obsługi i efektywnością kosztową. Użytkownicy korzystający z tych rozwiązań otrzymują nie tylko sprzęt do prowadzenia wideokonferencji, ale także wydajniejszą współpracę, szybsze podejmowanie decyzji i obniżenie kosztów związanych z podróżowaniem.

Yealink Microsoft Solution

Sterowanie i dystrybucja sygnałów

Ze względu na duże odległości pomiędzy projektorami, monitorami, a miediaportami (stołowymi i podłogowymi) realizujemy profesjonalne systemy dystrybucji sygnałów przy wykorzystaniu matryc video oraz dedykowanych extenderów. Do zarządzania całością w sposób ergonomiczny dla użytkowników pomieszczenia wyposażamy w systemy sterowania Crestron lub AMX z dotykowymi panelami nabiurkowymi lub ściennymi.

Panel-Creston-AV

Sprawdź jakie rozwiązania oferujemy według branży