1. Home
  2. /
  3. Ekrany LED

Ekrany LED

Samsung The Wall na ścianie w nowoczesnym holu

Ściana LED

Szeroka gama kolorów, wysoka rozdzielczość i wyjątkowy design – to tylko niektóre zalety ekranów LED. Wyświetlacze gwarantują niepowtarzalne wrażenia z oglądania dzięki znakomitym parametrom wizualnym. Sprawdzają się zarówno w środowisku biznesowym, konferencyjnym, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Samsung The Wall – nowoczesna technologia bez kompromisów

Samsung The Wall to nowy wymiar ekranów LED, które można skonfigurować według indywidualnych potrzeb użytkowników. Łączy imponujący rozmiar oraz nienaganną jakość obrazu. Wyróżnia się bezszwową konstrukcją oraz łatwym łączeniem poszczególnych elementów. Doskonale odnajdzie się zarówno w środowisku prywatnym, jak i biznesowym, a nawet rządowym. Pozwala w efektywny sposób zarządzać urządzeniem oraz treścią. A to wszystko z dowolnego miejsca dzięki zdalnemu dostępowi. The Wall wyróżnia się bogatą paletą barw oraz najwyższą czystością kolorów. Głęboka czerń oraz żywe, naturalne odcienie stanowią gwarancję wyjątkowych wrażeń wizualnych.

EKran Samsung The Wall w sali konferencyjnej

Technologia Black Seal

Kombinacja wyjątkowo głębokiej czerni bazowej i specjalistycznej technologii Black Seal zapewnia idealną czerń.

Technologia Ultra Chroma

The Wall zapewnia wyraziste, naturalne kolory, gwarantując realizm oglądanych treści.

Technologia Quantum HDR

Ekran LED wykorzystuje zaawansowane technologie udoskonalania parametrów wizualnych HDR — obsługę LED HDR i HDR10+, jak również Multi-link HDR.

Nowa generacja ekranów LED

The Wall jest nową, cyfrową powierzchnią ekspozycyjną, zaprojektowaną z myślą o spektakularnych efektach wizualnych. Z łatwością synchronizuje się z poszczególnymi elementami systemu audio oraz jednostkami domowej automatyki. Pozwala na wyświetlanie ulubionych treści we własnym indywidualnym stylu. Urządzenie wyposażone zostało w technologię:

 

  • Black Seal, która chroni przed uderzeniami i pyłem, a także zapewnia głęboką czerń, doskonale widoczne detale oraz wyjątkowy kontrast,
  • Ultra Chroma – wyraziste, naturalne kolory dzięki mniejszej długości fali barwnej.
Ściana LED w sklepie

Sprawdź jakie rozwiązania oferujemy według branży