1. Home
  2. /
  3. MagicInfo

Samsung MagicINFO

Platforma MagicInfo

W obszar dostarczanych przez nas rozwiązań jako partnera firmy Samsung, wchodzi platforma MagicINFO, czyli wygodny panel do tworzenia i zdalnego zarządzania treścią, która wyświetlana jest na ekranach i monitorach Digital Signage. Jest to profesjonalny system, który w szczególności polecamy zespołom marketingowym do budowania atrakcyjnych wizualnie treści reklamowych i ustawiania harmonogramu ich wyświetlania. Platforma Samsung MagicInfo to także narzędzie, które sprawdzi się w różnego rodzaju instytucjach do zarządzania informacją, jaka wyświetlana jest na poszczególnych ekranach i tablicach LED.

Szerokie możliwości personalizacji – Samsung MagicInfo

Platforma posiada gotowe szablony oraz grafiki Clip Art ułatwiające tworzenie treści. Dzięki integracji widgetów można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje jak np. prognoza pogody, paski RSS z newsami, kursy walut, kalendarz, zegar itp. Obsługa platformy Samsung MagicInfo nie powinna sprawić trudności, wszystko bowiem opiera się na intuicyjnym zarządzaniu. Ponadto proponujemy szkolenia z zakresu obsługi rozwiązań, które oferujemy w Promedio

 

Samsung MagicINFO™

to połączenie trzech komponentów - Author, Server oraz Player. Rozwiązanie pozwala na zarządzanie treściami, urządzeniami i danymi.

MagicINFO™ 9

jest w stanie analizować informacje dotyczące odtworzeń wraz z danymi sprzedażowymi, generując szczegółowe raporty skuteczności kampanii.

MagicINFO™ Author

umożliwia użytkownikom opracowywanie angażujących treści przy wykorzystaniu różnorodnych szablonów, plików graficznych, efektów wizualnych, kodów QR i nie tylko.

Inteligentny system Samsung MagicInfo

Rozwiązanie, które proponujemy, to nie tylko szerokie możliwości personalizowania treści, ale także możliwość inteligentnego ich dostosowania do odbiorcy i określonej sytuacji. Wszystko dzięki specjalistycznym czujnikom ruchu! Wystarczy, że wybrany klient w pobliżu ekranu wykona określoną czynność, a zostanie na nim wyświetlona odpowiednia informacja, na przykład na temat promocyjnej ceny oglądanego przez niego produktu!

Samsung MagicInfo to elastyczne dopasowanie się do klienta

Pozwól, żeby promocja w siedzibie Twojej firmy lub sklepie stacjonarnym wyszła na jeszcze wyższy poziom zaawansowania. Co więcej, dzięki dostarczanej przez nas technologii, zarządzanie informacją w firmie lub instytucji jest wyjątkowo proste. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, jakie zostały wbudowane w technologię Samsung MagicInfo możliwe jest wyświetlanie celowanych reklam, tam, gdzie akurat są one potrzebne.

MagicInfo może być dostarczone jako usługa cloudowa lub lokalne oprogramowanie (on-premise)

Platforma MagicInfo od Samsung dostępna jest w dwóch wersjach – MagicInfo Lite oraz Magicinfo Premium S.

Wersja Magicinfo Lite posiada podstawowe funkcje i jest bezpłatna jeśli zarządzamy do 25 monitorów digital signage Samsung. Jeśli potrzebujesz więcej opcji typu  widgety, newsy wybierz Magicinfo Premium S.

Platforma Magic info dostępna jest wyłącznie poprzez sieć certyfikowanych partnerów Samsung.

Platforma MagicInfo to doskonałe rozwiązanie dla firm. Dlaczego? Pozwala wygodnie tworzyć treści, wyświetlać je w całej sieci urządzeń Digital Signage oraz ustalać harmonogram.

Najnowsza wersja MagicInfo powstała z myślą o dużych przedsiębiorstwach. Oferuje jeszcze bardziej efektywne zarządzanie organizację, analizę ogromnych ilości danych oraz rozbudowaną zdalną kontrolę. Wychodzi naprzeciw biznesowym wyzwaniom – firmom, które chcą wykorzystać w swojej działalności Digital Signage. Umożliwia łatwą i skuteczną komunikację poprzez profesjonalne ekrany.

Samsung MagicInfo to elastyczne dopasowanie się do klienta

Pozwól, żeby promocja w siedzibie Twojej firmy lub sklepie stacjonarnym wyszła na jeszcze wyższy poziom zaawansowania. Co więcej, dzięki dostarczanej przez nas technologii, zarządzanie informacją w firmie lub instytucji jest wyjątkowo proste. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, jakie zostały wbudowane w technologię Samsung MagicInfo możliwe jest wyświetlanie celowanych reklam, tam, gdzie akurat są one potrzebne.

Samsung MagicInfo – system zarządzania Digital Signage

Dzięki oprogramowaniu MagicInfo użytkownicy mogą w ramach jednej platformy zarządzać nie tylko treścią, ale także poszczególnymi urządzeniami pojedynczymi i zewnętrznymi, ścianami wideo oraz wyświetlaczami interaktywnymi, LED oraz LCD. Jest to bowiem zintegrowana platforma do zdalnego monitorowania i kontrolowania problemów sprzętowych. Zachwyca intuicyjnym interfejsem sieciowym typu “przeciągnij i upuść”. Jego obsługa nie wymaga więc specjalistycznej wiedzy. 

Samsung MagicInfo to kompleksowa platforma biznesowa. Służy do tworzenia treści i jej prezentacji, a także monitorowania. Pozwala również na skuteczną kontrolę procesów oraz możliwość przeprowadzenia niezbędnych analiz. Może być wykorzystywana na poziomie korporacyjnym. Zapewnia bowiem płynne działanie wszystkich systemów w przedsiębiorstwie. Tym samym ogranicza zarówno koszty, jak i obciążenie pracą. Oferuje menu zarządzania użytkownikami, czyli łatwiejszą administrację ich danymi i uprawnieniami. Wspólny folder sprawia, że dzielenie się treścią stało się znacznie prostsze.

Obejrzyj film o MagicInfo

Pobierz broszurę

Sprawdź jakie rozwiązania oferujemy według branży