1. Home
  2. /
  3. LG SuperSign

LG SuperSign

Platforma LG SuperSign

Oprogramowanie LG SuperSign

Oprogramowanie LG SuperSign to kompleksowe rozwiązanie technologiczne, w pełni przystosowane do potrzeb środowiska komercyjnego. Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki cyfrowej. Skupia się na tworzeniu i zarządzaniu zawartością wyświetlaną na ekranach. Gwarantuje synchronizację oraz udoskonaloną łączność pomiędzy poszczególnymi bazami danych. Stwarza liczne możliwości prezentacji przekazu dzięki niemal niewidocznym ramkom w ściankach wideo. Skutecznie przyciąga uwagę odbiorców.

LG SuperSign - wszechstronny system zarządzania treścią

Za modyfikację treści odpowiadają: darmowy SuperSign Editor, Simple Editor oraz wersja premium – Media Editor. Użytkownik może w łatwy sposób skonfigurować ściany wideo o nieregularnych kształtach, jak również dodawać monitory oraz zmieniać ich ułożenie. Oprogramowanie doskonale sprawdzi się w branżach, które wymagają wysokiej jakości treści wizualnych, a więc w centrach handlowych, sklepach odzieżowych czy galeriach sztuki. Ich zadaniem jest przykuwanie uwagi klientów i wpływanie na decyzje zakupowe konsumentów. Teraz możliwe stało się tworzenie różnorodnych mediów bez konieczności zatrudniania profesjonalnych grafików.

 

monitory reklamowe firmy LG w dobrej cenie

Narzędzie dedykowane dla monitorów LG

Pozwala tworzyć i zarządzać zawartością wyświetlaną na ekranach LG.

Integracja z bazą danych

Możliwość pobierania danych z zewnętrznej bazy danych do SUperSign

Inteligentne harmonogramowanie

Do zaplanowanego harmonogramu, można również dodawać polecenia sterujące. Np. treści odtwarzane w nocy mogą być w niższej jasności i głośności.

Software SuperSign występuje w dwóch różnych wersjach

SuperSign Lite

Podstawowe oprogramowanie do zarządzania treścią. Jest to darmowa wersja aplikacji sieciowej, która umożliwia jednej osobie – administratorowi – zarządzać maksymalnie 50 odtwarzaczami. Pozwala na sterowanie przekazem oraz tworzenie planów i dystrybucję przez sieć.

oprogramowanie LG Supersign Lite

SuperSign W

Wersja premium posiada zaawansowane funkcje zarządzania treścią. Służy do sterowania jednocześnie 1000 odtwarzaczy. Pozwala także na synchronizację ścian wideo.

oprogramowanie LG Supersign W

Sprawdź jakie rozwiązania oferujemy według branży