1. Home
  2. /
  3. Ściany wideo / videowall

Ściany wideo / videowall

Videowall - bezszwowa technologia łączenia monitorów. Projektujemy ekrany widoczne z daleka.

Ściany wideo montujemy w sklepach, galeriach handlowych, instytucjach i obiektach biznesowych oraz centrach monitoringu.

Video wall

Video wall, czyli ściany wideo, to sposób na wielkoformatowy obraz w wysokiej  rozdzielczości 4K lub wyższej. Ściany wideo są budowane z wielu połączonych ze sobą monitorów bezszwowych z bardzo cienkimi ramkami. Można je łączyć w dowolnej konfiguracji otrzymując jeden spójny obraz lub nietypowe kształty (tzw. „artwall”). Najczęściej  wykorzystywane są monitory o wielkości 55” w układzie  1×3, 2×2, 2×3, 3×3, i większe.

Wyraźny obraz z każdego miejsca

Ściany wideo oferują szeroki kąt widzenia, dzięki czemu klienci mogą oglądać wyraźne treści nawet jeśli odbiorca nie stoi bezpośrednio przed ekranem.

Niemal niewidoczna ramka

Cienka ramka monitorów sprawia, że przy łączeniu ekranów robią wrażenie jednolitego obrazu. W naszej ofercie posiadamy m.in. ekrany, które na połączeniu dają ramkę 0.8mm.

Doskonałe wrażenia wizualne

Antyrefleksyjne matryce o jasności do 700nit zwiększają widoczność niezależnie od światła otoczenia, zapewniając, że wyświetlane treści zawsze są czytelne.

System dystrybucji obrazu

W zależności od zastosowania dostarczone przez nas ściany wideo mogą być wyposażone w system dystrybucji obrazu przy użyciu matryc i procesorów videowall lub w urządzenia do bezprzewodowego share’owania kontentu (np. Barco Clickshare) lub w dedykowane oprogramowanie do zdalnego zarządzania wyświetlaną treścią w ramach kalendarza.

Sprawdź jakie rozwiązania oferujemy według branży