1. Home
  2. /
  3. Monitory reklamowe/informacyjne

Monitory reklamowe i informacyjne

Monitory reklamowe medicover optyk - Promedio

Oferujemy monitory reklamowe, oprogramowanie i profesjonalną instalację

Digital Signage to nowoczesna technologia marketingowa, która łączy niebanalną estetykę z realnym usprawnieniem pracy. Monitory reklamowe wewnętrzne (czasem nazywane telewizorem) mogą posłużyć do wyświetlania szerokiej gamy treści — na przykład reklam, prognozy pogody czy newsów dnia. Różnorodność rozmiarów i funkcji wyświetlaczy, wysoka elastyczność w dostosowywaniu przekazu oraz bogate spektrum profesjonalnych zastosowań sprawiają, że ekrany reklamowe wewnętrzne to rozwiązanie warte uwagi przedsiębiorców. Ta technologia pozwala na skuteczne dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, zwiększając tym samym efektywność komunikacji marketingowej. Ponadto dzięki możliwości szybkiej aktualizacji treści, Digital Signage umożliwia elastyczne reagowanie na bieżące wydarzenia i zmiany rynkowe.

Projektowanie rozwiązań dla różnych przestrzeni

Nasze bogate doświadczenie, zaplecze techniczne oraz elastyczność rozwiązań, które oferujemy, pozwalają nam dopasować ekrany do każdego biznesu. Możemy dostarczyć zarówno monitor reklamowy wewnętrzny dla sklepów i galerii handlowych, jak i profesjonalne ekrany informacyjne dla banków, placówek medycznych i instytucji publicznych.

Ekran reklamowy w windzie - Promedio

Ekrany i monitory reklamowe

Digital Signage dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu umożliwia zdalne zarządzanie ekranami i planowanie wyświetlanych treści nawet na wiele miesięcy. Wyświetlacze informacyjne i ekrany reklamowe wewnętrzne świetnie sprawdzają się w bankach, sklepach i galeriach handlowych. Dodatkową zaletą jest moduł raportowania, który pozwala rozliczać czas antenowy i analizować wyniki kampanii.

Monitory na salę konferencyjną

Nasze wyświetlacze informacyjne można wykorzystać również w biurze. Ekrany o dużej rozdzielczości mogą bezprzewodowo udostępniać obraz nawet z czerech urządzeń jednocześnie. Monitory informacyjne wewnętrzne są w pełni kompatybilne z popularnymi systemami operacyjnymi (Windows, Android, iOS) i wyposażone w wejścia USB.

Ekrany informacyjne

Digital Signage sprawdza się również w zarządzaniu przekazem informacyjnym. Wbudowany player zapewnia łatwość obsługi i zarządzania wyświetlanymi komunikatami. Bezawaryjność i prostota czynią go idealnym wyborem dla placówek medycznych i instytucji publicznych. Warto więc zainwestować w monitory informacyjne i zapewnić większy komfort pacjentom lub klientom podczas oczekiwania w kolejce. Dzięki temu można wpłynąć pozytywnie na ich doświadczenia związane z danym miejscem.

Bogaty asortyment monitorów reklamowych

Nasze projekty Digital Signage opieramy na sprawdzonych technologiach od uznanych producentów, takich jak Samsung czy LG. Monitory wewnętrzne mają 3-letnią gwarancję z opcją rozszerzenia. Ekrany reklamowe są wyposażone w niezawodne matryce o jasności od 250 do 4000 nitów. Są w pełni przystosowane do pracy w trybie 16/7 lub 24/7 w pozycji pionowej lub poziomej. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu Digital Signage — pomożemy Ci dobrać wyświetlacze, uchwyty, oprogramowanie oraz przeprowadzimy instalację.

Monitor reklamowy-Samsung QM65C
Monitor reklamowy LG-65-55-49-43UH5J-H

Sprawdź jakie rozwiązania oferujemy według branży