1. Home
  2. /
  3. Qcloud

Qcloud

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Wybierz technologię, która już teraz może usprawnić pracę, a zarazem uatrakcyjnić wnętrza biura czy salonu. Ekrany Digital Signage umożliwiają wyświetlanie różnorodnych informacji, począwszy od reklam, kończąc na prognozie pogody czy newsach dnia. Jest to wyposażenie idealne do każdego obiektu – nie tylko cechuje się wysoką funkcjonalnością, ale też nadaje przestrzeni nowoczesnego i profesjonalnego klimatu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Zajmujemy się projektowaniem rozwiązań oraz wdrażaniem sieci ekranów i monitorów reklamowych dla każdej przestrzeni np. sklepu, banku, galerii handlowej, placówki medycznej, instytucji publicznej i jeszcze wielu innych.lorem: Przyciągnięcie i utrzymanie uwagi kupujących

Wdrażamy systemy uwzględniające określone pluginy oraz integrujemy oprogramowanie z aplikacjami bazo-danowymi firmy.

lorem: Poprawa monitoringu i bezpieczeństwa

Dużym atutem oprogramowania Digital Signage integrujemy oprogramowanie jest możliwość zdalnego i centralnego zarządzania siecią monitorów.

lorem: Zapewnienie czytelnego i jasnego oznakowania

Rewolucyjność tego rozwiązania polega na tym, że zdalnie Digital Signage nowoczesne wyświetlane komunikaty są w pełni zautomatyzowane.

Bogaty asortyment modeli

Oferujemy monitory reklamowe tylko renomowanych firm, wyposażone w matryce o jasności do 4000 nitów i przystosowane do pracy 24h/7 w pozycji poziomej lub pionowej. Urządzenia objęte są 3- letnią gwarancją.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze monitorów, uchwytów, oprogramowania do zarządzania treścią oraz instalacji sprzętu.

Sprawdź jakie rozwiązania oferujemy według branży